Povodom Dana policije i slave Ministarstva unutrašnjih poslova Trojice, Policijska uprava Užice u saradnji sa Vatrogasno spasilačkim bataljonom Užice izložila je na gradskom trgu deo vozila i opreme koje koriste u svakodnevnom radu.

Oko 200 mališana iz užičkih vrtića zajedno sa vaspitačima je organizovano obišlo postavku i imalo priliku da se fotografiše u vozilima. Ovo je tradicionalna manifestacija koja se svake godine organizuje u svim gradovima Srbije.











