8.2 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Žunić prvakinja Centralne Srbije, bronza Mihajlu

Žunić prvakinja Centralne Srbije, bronza Mihajlu

Članovi Atletskog kluba Užice su osvojili dve medalje, zlato i bronzu, na krosu Centralne Srbije za sve starosne kategorije u Valjevu.

Atletičarka Milica Žunić je osvojila prvo mesto u trci seniorki na 2.000 metara i postala prvakinja Centralne Srbije.

Mihajlo Jakšić je osvojio bronzanu medalju u trci atletskih škola na 500 metara.

Trener AK Užice Željko Čeliković je rekao da su atletičari postigli vredne rezultate u Valjevu.

–  Još juniorka Milica je uspela da iznenadi i osvoji prvi mesto u apsolutnoj kategoriji seniorki, što je nagoveštaj njenom povratku na stare šampionske staze. Mlađani Mihajlo, iako je osvojio treće mesto, od njega sam očekivao bolji plasman, mada je bio rovit. U zadnje vreme bio je prehlađen. U narednom periodu nastupićemo na još nekoliko takmičenja, naveo je Čeliković.