11.5 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Nova Varoš sveukupni pobednik, zlato za odbojkašice Čajetine

Nova Varoš sveukupni pobednik, zlato za odbojkašice Čajetine

Ekipa Nove Varoši je sveukupni pobednik  57. MOSI igrara, u generalnom plasmanu, dok je drugo mesto pripalo Priboju, treće ekipi Novog Pazara, preneo je Žurnal.

Oko 2.000 sportista i sportskih radnika iz 31 grada i opštine iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine nadmetalo se u 15 sportskih disciplina, u muškoj i ženskoj konkurenciji, na 57. MOSI u Novoj Varoši od 20. do 24. jula.

Zlato za odbojkašice Čajetine

Savladavši u finalu Sokolac sa 2:0, odbojkašice Čajetine su osvojile zlatnu medalju na 57. Međuopštinskim omladinskim sportskim igrama u Novoj Varoši nakon trodnevnog turnira sa jednim izgubljenim setom u pet mečeva, piše Zlatiborpress.

Ekipa iz Čajetine je osvojila srebro u odbojci na pesku, dok je bronzanu medalju osvojila Aleksandra Todorović u atletici.