Tradiconalno, užički predškolci od svojih vrtića oprostili su se Završnim plesom na Trgu partizana. U ime grada Užica decu, roditelje i vaspitače pozdravio je Rajko Radosavljević zamenik gradonačelnice.

“Draga deco, hvala vam što nas i danas činite najponosnijim sugrađanima. Na ovom trgu obeležavate kraj jednog dela vašeg detinjstva ali i početak novog, a na njemu ćete verujem jednako bezbrižni i srećni slaviti i kraj školoanja koje uskoro započinjete. U ime grada Užica želim vam da ostanete radoznali, hrabri i odgovorni. Čuvajte vaša drugarstva i verujete u svoje snove, a mi ćemo zajedno sa vašim roditeljima i učiteljima biti tu i dati sve od sebe da ih i ostvarite.

Srećno dragi predškolci — škola vas čeka, a mi verujemo u vas”, poručio je budućim užičkim prvacima Radosavljević, nakon čega je usledio ples u kome su uživali brojni okupljeni sugrađani.








