7.7 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Užički karatisti sa medaljama iz Raške

Užički karatisti sa medaljama iz Raške

Nastupali ekipno i pojedinačno na Kupu Uže Srbije za kadete, juniore i seniore u karateu

Ekipa juniorki Karate kluba Užice, u sastavu Rogić, Trmčić i Despić, osvojila je bronzanu medalju na Kupu Uže Srbije za kadete, juniore i seniore u karateu.

Na istom takmičenju, ekipa juniora KK Užice, u sastavu Ristović, Vasilić i Pejković, osvojila je treće mesto.

Karatistkinja Lidija Trmčić je osvojila zlatnu medalju u kategoriji juniorki do 48 kilograma na Kupu Uže Srbije za kadete, juniore i seniore u karateu.

Pavle Ristović je zauzeo drugo mesto u pojedinačnoj konkurenciji juniora do 68 kg.

Ivan Dunjić, kadet B klasa, osvojio je zlatnu medalju.

–   Demian Delić kadet do 70 kg, posle dve pobede, poražen je u finalu, zauzevši drugo mesto. Kod juniora do 76 kg, treće mesto je zauzeo Boris Pejković sa pobedom i porazom. Teodora Despić u kategoriji preko 54 kg sa skorom pobeda i poraz zauzela je treće mesto, naveli su iz KK Užice.

Kupu Uže Srbije za kadete, juniore i seniore u karateu je održan 11.aprila u Raškoj.