Drugi put za miks pultom, ovaj put pod nazivom Urbani zvuk u gradu, DJ Duki će u subotu 16. maja nastupiti u klubu Gradskog kulturnog centra.
“Kroz svojevrsnu retrospektivu proći ćemo kroz najbolju selekciju domaće i regionalne urbane gradske muzike od šezdesetih pa na ovamo, prolazimo kroz žanrove i prisećamo se nekih od bisera “domaćice” i đuskamo do kasno u noć.” – poručuju iz GKC-a.
Početak žurke je u 21h, a ulaz je slobodan.
Rezervacije stolova su porukom na profile Ustanove na društvenim mrežama ili lično u klubu.








