U petak 22. maja, u periodu od 9-16 časova, zbog izvođenja radova na vodovodnom priključku, bez vode će biti potrošači u Ulici Gradskoj i to od raskrsnice sa Ulicom Hercegovačkom do raskrsnice sa Ulicom Milana Rakića, saopšteno je iz užičkog “Vodovoda”, uz napomenu da je šlan isključenja podložan je promenama usled nepredvidivih komplikacija u toku izvođenja popravki i usled pojave novih većih havarija.







