18.6 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Trijumf Slobode u Požarevcu

Trijumf Slobode u Požarevcu

Ubedljivu pobedu ostvarili su fudbaleri Slobode protiv ekipe Mladog Radnika sa 5:0 u požarevcu u 20. kolu Srpske lige Zapad. Ovo je prvi put posle sedamdeset godina da je ostvarena pobeda u gostima sa više od pet golova razlike.

Prvo poluvreme je završeno sa minimalnom prednošću naše ekipe zahvaljujući sigurnosti Gajića sa bele tačke. Drugo poluvreme donosi pravu goleadu Rosonera a Gajić utakmicu završava za het-trikom. Pored njega, domaćin je postigao jedan autogol a precizan je bio i Filip Arsenijević, navodi se na FB stranici GFK Sloboda.

Sloboda je meč igrala u sastavu: Đoković, Marjanović, Đ. Glišović, R. Glišović, Tešić, T. Glišović, Milekić, Miličić, Tomić, Gajić, Šušnjar. Igrali su još: Stanić, Arsenijević, Lučić, Borčić i Janković.