U sedmom kolu plej-ofa Druge savezne lige Srbije ekipa Stonoteniskog kluba Jedinstvo u subotu, 9. maja, kao domaćin dočekuje ekipu Radničkog iz Kragujevca.
Ekipa Jedinstva će igrati u najjačem sastavu, kako bi pobedom zadržala prvo mesto na tabeli.
Naredne dve utakmice odlučivaće o pobedniku Druge lige.
Da podsetimo, jedini poraz u ovoj sezoni ekipa Jedinstva je dozivela u Kragujevcu upravo od Radničkog.
Utakmica se igra u Užicu u sali OŠ “Kralja Petra II”, sa početkom u 13h.
“Pozivamo sve ljubitelje bele celuloidne loptice da dodju podrze ekipu Jedinstva u istorijskom pohodu i uživaju, nadamo se u odličnom i neizvesnom meču.” – poručili su iz kluba.
Ulaz je slobodan.







