8.1 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Poraz Zlatibora u Kruševcu

Poraz Zlatibora u Kruševcu

Fudbaleri Zlatibora izgubili su od Trajala sa 2:1 u četvrtom kolu Mocart Prve lige Srbije na gostovanju u Kruševcu.

Zlatibor je posle velike borbe doživeo drugi poraz u takmičenju i ostaje na četiri boda. Strelci za pobednika bili su Predrag Pavlović iz penala u 25. minutu i Igor Savić u 87, dok je pogodak za Čajetince postigao Luka Čumić u 84. minutu.

Ekipa Predraga Ristanovića je prva imala šansu preko Dišića, ali je potom u većem delu prvog poluvremena kruševački tim preuzeo inicijativu koju je krunisaou 25. minutu. U kaznenom prostoru je u opasnom prodoru srušen Matejević, a precizan izvođač bio je kapiten Pavlović, jedan od najiskusnijih igrača u ligi. Trajal je u nastavku uglavnom kontrolisao dešavanja na terenu, ali je jednu od nekoliko dobrih dugih lopti sjajno iskoristio napadač Zlatibora Čumić, dobro izgradio poziciju i pogodio za izjednačenje. Ipak, domaći dolaze do pobedonosnog gola u finišu posle dobre kombinacije po desnoj strani, a stručni štab Zlatibora je negodovao zbog sudijskih odluka.

U sledećem kolu Zlatibor dočekuje Jedinstvo sa Uba narednog vikenda.