20.9 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Savladali komšije, prva pobeda na domaćem terenu

Savladali komšije, prva pobeda na domaćem terenu

Golove za FK Zlatibor su postigli Luka Čumić u 15. minutu i Nikola Dišić u 33., 37 . i 66 minutu, dok je strelac za Slobodu bio Bogdan Petrović u 45. minutu utakmice

Pobedili su, rezultatom 4:1, fudbaleri Zlatibora ekipu užičke GFK Slobode u utakmici u okviru 7. kola Prve lige Srbije odigranoj na zlatiborskoj Švajcariji.

• Možda i najbolja utakmica naše ekipe u dosadašnjem delu prvenstva i prva pobeda na domaćem terenu, napisali su iz FK Zlatibor na Fejsbuk stranici kluba uz navode da je utakmicu pratilo oko 900 gledalaca.

Foto izvor Fejsbuk/ FK Zlatibor – Čajetina

• Zlatibor ovom pobedom prelazi u Play Off zonu (7 mesto, 8 pts), dok gosti padaju u Play Out zonu sa 1 bodom manje od nas, dodali su iz FK Zlatibor.

Zlatibor, sa osam osvojenih bodova, trenutno je na osmom mestu na tabeli sa dve pobede, dva nerečena meča i tri poraza.

Sloboda ima sedam osvojenih bodova, na desetoj je poziciji na tabeli sa jednom pobedom, dva poraza i četiri nerešena meča.