17.1 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Fudbaleri Zlatibora remizirali

Fudbaleri Zlatibora remizirali

Fudbaleri Zlatibora odigrali su nerešeno 1:1 sa ekipom Grafičara u zaostalom meču 21. kola Mocart bet Prve lige Srbije kao domaćini u Užicu. Čajetinski tim je došao do drugog uzastopnog remija i 17. boda u sezoni u meču koji je obilovao šansama, ali i nervozom.

Beograđani su došli u vođstvo u 27. minutu golom Mirka Nikolaševića, a izjednačenje je u 90. minutu doneo Nikola Tripković. Utakmicu je obeležio i prekid izazvan povlačenjem igrača Zlatibora na svoju klupu po komandi trenera Predraga Ristanovića što je izazvano negodovanjem zbog loših procena sudije Miroslava Matića.

Ekipa Zlatibora je i pre izjednačenja posle udarca glavom rezerviste nakon kornera imao veliki broj prilika, ali je falilo sreće i koncetracije u završnici.

Posle 23 utakmice drugog ranga srpskog fudbala Zlatiborac je na pretposlednjem mestu sa 17 bodova koliko ima i Rad, dok pet više ima Loznica, a sedam Metalac. Narednog vikenda Čajetinci gostuju Inđiji.