15.9 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Fudbaleri Zlatibora osvojili bod na gostovanju

Fudbaleri Zlatibora osvojili bod na gostovanju

Fudbaleri Zlatibora odigrali su nerešeno 1:1 sa Realom iz Podunavaca na gostovanju u sedmom kolu Srpske lige Zapad. Ekipa Čajetina je izgubila sa 0:1 od Polimlja kod kuće u sedmom kolu Zapadno moravske zone.

Zlatibor je upisao treći remi u sezoni i došao do 12. boda u sezoni sa kojim je na četvrtom mestu tabele. Na meču koji je odigran u Gornjem Milanovcu posle prvog poluvremena bez golova, čajetinski tim je došao do vođstva golom Denisa Ilića u 49. minutu. Izjednačio je Nikola Pantić u 65. minutu iz penala. U sledećem kolu ekipa Slaviše Kovačević dočekuje Loznicu koja ima bod manje.

Čajetina je doživela i šesti poraz u sezoni i ostaje na pretposlednjem mestu tabele. Domaćini su meč na Švajcariji odigrali u oslabljenom sastavu jer je nekoliko igrača odsustvovalo zbog svadbe, a u prvom poluvremenu se povredio kapiten Željko Stanić. Imao je tim Gorana Zdravkovića i svoje šanse, a u najboljoj su Oparnica i Radović zasmetali jedan drugom sredinom prvog dela. U takvim okolnostima, odbrana Čajetine nije izdržala jači pritisak gostiju iz Prijepolja u drugom poluvremenu koji dolaze do odlučujućeg pogotka u 68. minutu.