- REKLAMA -
21.7 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Dunja Vukajlović osvojila prvo zlato za Užice na MOSI

Dunja Vukajlović osvojila prvo zlato za Užice na MOSI

- REKLAMA -

Prvu medalju za Užice na 61. Međuopštinskim omladinskim sportskim igrama (MOSI) u Bajinoj Bašti, ujedno i prvo zlatno odličje, osvojila je trinaestogodišnja atletičarka Dunja Vukajlović.

Dunja je do pobede u trci na 800 metara stigla rezultatom 2:16, ostavivši iza sebe iskusnu Mejru Mehmedović i još jednom potvrdila da je među najtalentovanijim mladim atletičarkama u regionu.

Drugu medalju za užički tim, koji na MOSI predvode treneri Marija Anđić i Slavko Kuzmanović, osvojio je Miroslav Dukadinović, koji je zauzeo drugo mesto u trci na 1.500 metara i okitio se srebrnom medaljom.

Užički sportisti su tako već prvog dana takmičenja stigli do dve medalje – jednog zlata i jednog srebra, što predstavlja odličan početak nastupa na ovogodišnjim MOSI u Bajinoj Bašti.

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
few clouds
21.7 ° C
21.7 °
21.7 °
58 %
1.4kmh
19 %
Pet
21 °
Sub
33 °
Ned
34 °
Pon
27 °
Uto
25 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime