- REKLAMA -
-1.2 C
Užice
Početna Zlatiborski okrug Užice Pričali priče koje vole, delili najlepše utiske

Pričali priče koje vole, delili najlepše utiske

Učestvovali na međunarodnom projektu

- REKLAMA -

Članovi bibliotečke sekcije izdvojenog odeljenja u Krvavcima OŠ Aleksa Dejović prvi put ove školske godine učestvovali su sa svojim radovima  u obeležavanju Međunarodnog meseca školskih biblioteka.

–  Članovi bibliotečke sekcije su postavili postere i izložbu u svojoj školi na ovogodišnju temu proslave, Bajke i narodne priče širom sveta, što je izazvalo pažnju i razdraganost. Poster i fotografije aktivnosti, na veliko zadovoljstvo svih učesnika, objavljeni su i na sajtu Međunarodnog udruženja školskih bibliotekara – IASL, pored radova mnogobrojnih drugara iz drugih zemalja sveta, istakla je bibliotekarka Ana Duković iz OŠ Aleksa Dejović Sevojno dodavši da je pravljenje postera bilo veoma interesantno, kreativno i zabavno.

Foto izvor Ana Duković

–  Aktivnost je počela pričanjem o bajkama koje volimo. Svi smo odrasli uz bajke, priče, i na taj način razvijali svoju maštu i kreativnost kroz omiljene likove i junake, stvarajući potpuno novu avanturu. Leteli smo na krilima mašte i crtali omiljene likove koje smo svima pokazali. … Projekat je tekao u deljenju najlepših utisaka uz čvrsto obećanje da ćemo se uključiti i sledeće školske godine, dodala je Duković.

Foto izvor Ana Duković

Sve aktivnosti, kako je napomenula, sprovedene su u cilju podsticanja korišćenja usluga školske biblioteke i povećanja sposobnosti školske biblioteke da podstakne kreativni rad učenika i celoživotno učenje.

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
overcast clouds
-1.2 ° C
-1.2 °
-1.2 °
93 %
2.8kmh
94 %
Sre
3 °
Čet
6 °
Pet
5 °
Sub
1 °
Ned
2 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime