- REKLAMA -
18.1 C
Užice
Početna EKO Zlatibor domaćin najvećeg okupljanja komunalnih preduzeća iz regiona

Zlatibor domaćin najvećeg okupljanja komunalnih preduzeća iz regiona

- REKLAMA -

Na Zlatiboru će od 2. do 4. aprila biti održana tematska konferencija komunalnih preduzeća iz Srbije, Crne Gore i Republike Srpske, u organizaciji Poslovnog udruženja KOMDEL i KJP “Zlatibor” Čajetina. Skup će se održati u hotelu “Queen” i okupiće predstavnike komunalnog sektora i prateće privrede.

Konferencija će omogućiti razmenu iskustava i primenu novih zakonskih rešenja u upravljanju otpadom, kao i diskusiju o izazovima i strateškim pravcima razvoja komunalnih delatnosti. Učesnici će imati priliku da se sastanu sa donosiocima odluka i vodećim stručnjacima u ovoj oblasti.

U okviru događaja, planirana je poseta KJP “Zlatibor”, a očekuje se i učešće predstavnika Ministarstva zaštite životne sredine, Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije, kao i relevantnih institucija iz Crne Gore i Hrvatske.

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
broken clouds
18.1 ° C
18.1 °
18.1 °
48 %
1.4kmh
58 %
Sub
18 °
Ned
21 °
Pon
22 °
Uto
21 °
Sre
20 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime