10.5 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport Tri medalje atletičara Užica na trci u Mrsaću

Tri medalje atletičara Užica na trci u Mrsaću

Takmičari Atletskog kluba Užice osvojili su tri medalje na novogišnjojo trci  Mrsaću pored Kraljeva.

U trci mlađih pionira na 1.700 metara, prvo mesto osvojio je Mihailo Jakšić, a drugo Marko Mićević. U trci starijih veterana na 3.400 metara Mirko Minić osvojio je prvo mesto, a u trci mlađih veterana na istoj stazi Aco Jovanović osvojio je četvrto mesto.

Ako se po jutru dan poznaje biće ovo još jedna uspešna godina za Ateltski klub Užice. Mlađi pioniri Marko i Mihajlo istrčali su veoma dobru trku tako da su u finišu odlučili koji je od njih dvojice u ovom trenutku bolji. Od njih ove godine očekujem dosta dobrih rezultata. U narednom periodu očekuje nas niz atletskih takmičenja na otvorenom, to jest atletskih trka i kroseva kao i takmičenja u dvorani, rekao je trener AK Užice Željko Čeliković.