- REKLAMA -
10.1 C
Užice
Početna Srbija i region U Srbiji slab i umeren mraz, nepovoljna biometeorološka situacija za većinu hroničnih...

U Srbiji slab i umeren mraz, nepovoljna biometeorološka situacija za većinu hroničnih bolesnika

- REKLAMA -

U Srbiji ujutro u većini mesta slab i umeren mraz, mestimično magla i niska oblačnost, koja će se u nizijama, po kotlinama, dolinama reka, ali i na jugu Srbije zadržati veći deo dana. Najniža temperatura od -10 do -3, a najviša od -1 do 5 stepeni.

Više sunčanih intervala očekuje se u planinskim predelima Istočne i Jugozapadne Srbije.

Ujutru će se temperatura spustiti i do -10, tokom dana u većini mesta oko nule, samo na krajnjem istoku 5 stepeni.

Asmatičarima i osobama sa hipertenzijom savetuje se oprez. Nepovoljna biometeorološka situacija za većinu hroničnih bolesnika. Oprez se savetuje astmatičarima i osobama sa hipertenzijom.

Neraspoloženje, reumatski bolovi i glavobolja su moguće meteoropatske reakcije. Svim učesnicima u saobraćaju se preporučuje maksimalna pažnja.

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
few clouds
10.1 ° C
10.1 °
10.1 °
86 %
1.5kmh
20 %
Pet
20 °
Sub
25 °
Ned
24 °
Pon
23 °
Uto
14 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime