- REKLAMA -
26.3 C
Užice

Omladinske radničke igre u Prijepolju

- REKLAMA -

Omladinske radničke sportske igre, koje su nakon više od jedne decenije na inicijativu načelnika Opštinske uprave Miodraga Ćubića obnovljene prošle godine, u ponedeljak počinju u Prijepolju počinju . Osamnaest ekipa će se nadmetati u šest sportskih disciplina, i to u fudbalu, basketu 3 na 3, muškoj i ženskoj odbojci, šahu, nadvlačenju konopca i stonom tenisu.

Takmičenja će se održavati u Parku narodnih heroja u Vakufu i dvorani Gimnazije. U slučaju kiše, mečevi iz parka biće premešteni fiskulturnu salu škole Vladimir Perić Valter.

Igraće se svakog radnog dana, a novac za ovu manifestaciju obezbeđen je iz budžeta opštine Prijepolje i od kotizacija koje su timovi uplaćivali. Svečano otvaranje Igara planirano je za utorak od 19 časova u dvorani Gimnazije, kada će biti i svečani defile svih ekipa.

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
clear sky
26.3 ° C
26.3 °
26.3 °
34 %
2.3kmh
0 %
Pet
25 °
Sub
31 °
Ned
28 °
Pon
21 °
Uto
27 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime