Vanredna situacija na teritoriji opštine Sjenica

Na današnjoj sednici Štaba za vanredne situacije doneta je odluka o uvođenju vanredne situacije zbog nagomilavanja komunalnog otpada i povećanog rizika od širenja zaraznih bolesti, saopštili su iz Opštine Sjenica.