- REKLAMA -
2.3 C
Užice
Početna Iz prve ruke Bajina Bašta, Požega, Kosjerić, Arilje Teška saobraćajna nesreća na putu Požega-Čačak, poginuo mladić

Teška saobraćajna nesreća na putu Požega-Čačak, poginuo mladić

- REKLAMA -

 U Ovčarsko-kablarskoj klisuri u nedelju oko 12 časova dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je, prema prvim nezvaničnim informacijama, poginuo 19-godišnji mladić iz Požege. U udesu su povređene još četiri osobe, među kojima su i dvoje male dece uzrasta osam i dve i po godine, kao i njihovi roditelji.

Na licu mesta intervenisale su ekipe Hitne pomoći i vatrogasci, koji su morali da seku vozila kako bi izvukli povređene i nastradalog. Povređeni su prevezeni u bolnicu, dok je mladić preminuo na mestu nesreće.

Tokom uviđaja saobraćaj na deonici između Požege i Čačka bio je obustavljen u oba smera. Uzrok nesreće utvrdiće dalje istrage nadležnih organa.

- Advertisement -
IZVORRINA
- REKLAMA -
Užice
overcast clouds
2.3 ° C
2.3 °
2.3 °
100 %
1.8kmh
100 %
Čet
2 °
Pet
3 °
Sub
1 °
Ned
0 °
Pon
-3 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime