- REKLAMA -
13.6 C
Užice
Početna Zlatiborski okrug Zlatibor/Čajetina Promocija knjige i izložba u Muzeju na otvorenom Staro selo u Sirogojnu

Promocija knjige i izložba u Muzeju na otvorenom Staro selo u Sirogojnu

- REKLAMA -

U dvorani Muzeja na otvorenom Staro selo u Sirogojnu, u četvrtak 25. maja u 13 sati održaće se promocija knjige Sećanja iz detinjstva i rane mladosti – zabeleške Milivoja Smiljanića (1877 – 1959) koja je kao veoma značajno izdanje Muzeja na otvorenom Staro selo u Sirogojnu, objavljena krajem 2022. godine.

O knjizi će govoriti: Snežana Đenić, istoričar, direktor Biblioteke Ljubiša R. Đenić, mr Jelena Toskić, muzejski savetnik, recenzent knjige, kao i Saša Rakezić, alias Aleksandar Zograf, jedan je od najpoznatijih srpskih i jugoslovenskih strip autora. O knjizi će nešto reći i Dragan Cicvarić, viši kustos i urednik izdanja.

Nakon promocije biće otvorena izložba Dobrostivi i časni putevi Gospodnji – zlatiborci po dobru upamćeni, autora Snežane Đenić

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
clear sky
13.6 ° C
13.6 °
13.6 °
74 %
1.6kmh
6 %
Sub
30 °
Ned
29 °
Pon
24 °
Uto
31 °
Sre
27 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime