- REKLAMA -
18.7 C
Užice
Početna Zlatiborski okrug Užice Prodat IMR u čijem je sastavu i izdbvojeni objekat u Šljivovici i...

Prodat IMR u čijem je sastavu i izdbvojeni objekat u Šljivovici i Ljubišu

- REKLAMA -

Industrija motora Rakovica AD u stečaju prodata je konzorcijumu koji čine Institut za izgradnju grada i akcionarsko društvo Hempro iz Beograda za 1,1 milijardu dinara.

Vrednost IMR-a procenjena je na oko 2.93 milijardi dinara, a prihvaćena je ponuda Konzorcijuma Institut za izgradnju grada DOO Beograd i Hempro AD Beograd u visini od 1.1 milijardi dinara.

Najvažnija imovina IMR-a je poslovni kompleks u beogradskoj opštini Rakovica, gde se u krugu fabrike nalazi 47 objekata, između ostalog sedam povezanih hala sa 15 objekata i sedam magacina i skladišta na ukupno 75 hiljada m2.

Imovina IMR-a su i samački hotel i upravna zgrada u Rakovici, ali i izdvojeni proizvodni kompleks u selu Šljivovica, odnosno kompleks na lokaciji Ljubiš.

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
broken clouds
18.7 ° C
18.7 °
18.7 °
68 %
0.8kmh
72 %
Sre
19 °
Čet
23 °
Pet
27 °
Sub
31 °
Ned
28 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime