- REKLAMA -
26.2 C
Užice
Početna Srbija i region Dogovori Đilasa i Lečića uoči izbora u DS?

Dogovori Đilasa i Lečića uoči izbora u DS?

- REKLAMA -

Bivši lider DS Dragan Đilas organizovao je, uoči izbora u DS, sastanak s demokratama Branislavom Lečićem, Balšom Božovićem i Slobodanom Milosavljevićem

Lečić, jedan od kandidata za novog predsedika DS, rekao je da bi mu u slučaju da pobedi na stranačkim izborima jedan od prvih poteza bio pružanje ruke Đilasu i njegovom Savezu za Srbiju, zbog čega je, kako navodi “Kurir”, nesumnjivo dogovarana i predizborna koalicija.

“Video je moju izjavu u medijima da bih mu pružio ruku, sarađivao sam s njim. Razgovarali smo o izborima unutar DS i imam njegovu nesumnjivu podršku. Mi se dugo znamo, dobro poznajemo. Razgovarao bih sa svakim ko je rad da se suprotstavi postojećem režimu, a dotakli smo se i političkih prilika u državi i šta treba činiti u budućnosti”, navodi Lečić.

On je rekao i da je na sastanak otišao na poziv Đilasa.

Na sastanku su bili i Ljuban Panić, član GO DS i šef izbornog štaba Đilasa na proteklim beogradskim izborima, i Balša Kašćelan, sekretar Predsedništva DS, dodaje “Kurir”.

Stranački izbori u DS zakazani su za 2. jun.

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
broken clouds
26.2 ° C
26.2 °
26.2 °
38 %
2.2kmh
69 %
Pon
27 °
Uto
24 °
Sre
25 °
Čet
29 °
Pet
24 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime