- REKLAMA -
24.4 C
Užice
Početna Zlatiborski okrug Užice Ćitići traže vreme od izvršitelja

Ćitići traže vreme od izvršitelja

- REKLAMA -

Branislav Ćitić predložio je javnom izvršitelju da se njegovoj porodici ostavi rok od tri meseca da se dobrovoljno iseli iz porodične kuće u Vidovdanskoj ulici u Užicu. On traži garanciju  od izvršitelja da ih do 10. marta niko neće uznemiravati. 

Porodici Ćitić iz Užica jutros je zaprećeno treći put prinudnim iseljenjem. U kancelariji javnog izvršitelja Đorđa Dogandžića na Slanuši razgovaralo se o rešavanju problema. Branislav Ćitić je tražio, osim garancije da ga niko neće uznemiravati i uplatu novca na žiro-račun od koga će porodica kupiti stan.

Podsećamo, Branislav Ćitić bio je u sudskom sporu oko kuće u Vidovdanskoj, sa svojim rođakom, deset godina. Dogovor oko deobe porodica nije mogla da postigne, pa je kuća prodata na licitaciji Ćitićevom rodjaku koji živi u Velikoj Britaniji.

Hoće li problemi porodice Ćitić biti rešeni na način na koji je porodica jutros zahtevala u pismu javnost će saznati naknadno, kada kancelarija Đorđa Dogandžića donese konačnu odluku o kojoj će obavestit medije. 

 

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
overcast clouds
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
43 %
2.4kmh
96 %
Čet
24 °
Pet
27 °
Sub
30 °
Ned
27 °
Pon
24 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime