- REKLAMA -
20.5 C
Užice
Početna Slobodno vreme Sport "Bratić" festić napunio Veliki park (AUDIO)

“Bratić” festić napunio Veliki park (AUDIO)

- REKLAMA -

Veliki broj dece, roditelja i štandova 12. septembra u Velikom parku na prvom festivalu „Bratić“. Deca su imala priliku da učestvuju u više od 30 radionica i da se upoznaju sa obrazovnim i zabavnim sadržajima u gradu i okolini, koji im mogu pomoći da steknu dodatna znanja i veštine iz oblasti koja ih interesuju.

Organizatori festivala okupili su ljude iz Užica i Zlatiborskog okruga „koji rade sa decom i za decu“.

Predškolci i učenici nižih razreda su ujutru imali organizovan sadržaj kako bi se oprobali u sportskim i kreativnim aktivnostima.

I za roditelje je uveče bilo zabave: ponuda seknd hend garderobe, lokalnih poslastica i kreativnih proizvoda, zumba žurka. 

Organizatori festivala planirаju da festival „Bratić“ postane tradicionalan.

- Advertisement -
J.P.
Diplomirala novinarstvo i komunikologiju na Fakultetu političkih nauka Univerziteta u Beogradu. U timu Radio Lune i RAM mreže od 2013. godine.
- REKLAMA -
Užice
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
71 %
1.5kmh
30 %
Pon
23 °
Uto
29 °
Sre
16 °
Čet
20 °
Pet
23 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime