- REKLAMA -
23.9 C
Užice

31. Drinska regata u Bajinoj Bašti

- REKLAMA -

Bajina Bašta će od 14. do 20. jula biti domaćin 31. Drinske regate, jedne od najpopularnijih manifestacija u Srbiji koja okuplja desetine hiljada posetilaca.

Manifestacija počinje u ponedeljak, 14. jula, otvaranjem “Bašta bazara” u centru grada i koncertom regionalne muzičke zvezde Kaliopi. U utorak sledi koncert Željka Šašića, dok je sreda rezervisana za najmlađe, uz Minecraft radionicu, dečji plesni program i prvi deo MASHUP festivala sa izvođačima elektronske muzike.

Četvrtak donosi tradicionalno takmičenje u kuvanju riblje čorbe na Vrelu u Perućcu, avanturističku predstavu za decu i nastavak MASHUP festivala. U petak veče publiku na izletištu Rača zabavljaće Dule Lušin i bend “No Comment”, a potom Haris Džinović.

Centralni događaj, veliki spust Drinom od Perućca do Rogačice, održaće se u subotu, 19. jula, uz dobru atmosferu, druženje i uživanje u reci. Iste večeri na Rači posetioce očekuje “Guns’n’Roses Symphonic Show” u izvođenju Zrenjaninske filharmonije i tribute koncert “Bijelog dugmeta” benda Pediculis Pubis.

Tokom cele nedelje “Bašta bazar” biće mesto okupljanja zanatlija, umetnika i domaćih proizvođača

- Advertisement -
- REKLAMA -
Užice
clear sky
23.9 ° C
23.9 °
23.9 °
26 %
2.6kmh
0 %
Ned
24 °
Pon
31 °
Uto
30 °
Sre
34 °
Čet
37 °

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Dijalog

Poslednje vesti

- REKLAMA -

Postavite komentar

Unesite Vaš komentar!
molimo Vas unesite Vaše ime